Super Time Force Ultra

Super Time Force Ultra

Články

PlayStation Vita zažije vydání celé řady zajímavých her

Když někdo řekne, že pro PlayStation Vita je málo her, můžete si být jistí, že povedený handheld držel v ruce maximálně po zahájení prodeje, pokud vůbec. Pro Vitu jsou totiž k dispozici stovky her, byť spousta z nich pochází z PS One či PSP. Nechybí však ani původní PSV kousky, kterým v následujících měsících udělá společnost řada nových titulů, které Sony oznámila o víkendu během PlayStation Experience bylo oznámeno.

Pražská konference Game Developers Session 2014 nabídne výkvět domácího i zahraničního vývoje

Pražská konference Game Developers Session patří už několik let mezi vrcholy dění na české herní scéně a letošní ročník se tento statut pokusí nejenom obhájit, nýbrž ještě posílit. GDS 2014 se koná od pátku 14. do neděle 16. listopadu v budově Městské knihovny v Praze (Mariánské náměstí 1/98, Praha 1) a krom řady renomovaných českých vývojářů se tentokrát podařilo pořadatelům ze sdružení České hry přivézt i spoustu úspěšných vývojářů ze zahraničí, kteří dříve lokální akci posouvají na mezinárodní úroveň. Posuďte sami.

Super Time Force vyjde už za pár dní na PC

Přišel čas zachránit dinosaury! Pročež je samozřejmě třeba cestovat v čase. K tomu tu pak je Super Time Force! Najdete v něm přes desítku hrdinů, včetně slavné Shieldy Blockerson a nebo Dolphina Lundgrena. Ano, Super Time Force je hodně ujetá hra, ale nejenom díky cvoklému humoru, ale také hratelnosti. Časem totiž cestujete nejen v rámci zápletky, ale také hratelnosti.

Akční Super Time Force dýchá atmosférou 90. let

Slibně vypadající 2D akce (shmup) Super Time Force včera konečně vyšla, což šílenci ze studia Capybara okořenili i oslavným trailerem. A protože Super Time Force vskutku vydatně hraje na strunu parodie, 95 % stopáže traileru budeme namísto ukrutné řežby sledovat animák, který by klidně mohl být starý bratru 20 let.

Super Time Force předvádí hranatou manipulaci s časem

O plošinovce Super Time Force píšeme už nějaký ten pátek, protože studio Capybara Games na hře pracuje už tři roky. Už brzy se jí ale dočkáme, protože vyjde 14. května na X360 a Xbox One. A čím je vlastně hra zajímavá? Zahrajete si v ní za spoustu hrdinů s různými schopnostmi... a je mezi nimi i dinosaurus!

Představení pětice her z programu ID@Xbox

Nezávislé hry se stávají pro velké konzolové hráče čím dál atraktivnější. Sony je v rámci uživatelské příjemnosti pro samotné nezávislé tvůrce o krok dál, nicméně už na minulé generaci konzolí Microsoft mocně dotahoval a nyní, s příchodem PlayStation 4 a Xbox One nechce být ani jedna platfroma tím druhým.

Bleskovky

  • 24. 8. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 1. září zdarma hry Grow Home (PS4), Super Time Force Extra (PS4, PSV), Twisted Metal (PS3), Teslagrad (PS4, PS3), La-Mulana EX (PSV), Xeodrifter (PS4, PSV).

  • 17. 4. 2015 - Do PlayStation verzí Super Time Force Ultra nastoupí vedle Shuhei Yoshidy také postavy z Journey a The Order 1886.

  • 28. 8. 2014 - Členové Xbox Live Gold programu získají v srpnu 2014 zdarma Xbox One titul Super Time Force. Majitelé X360 obdrží Monaco: What’s Yours is Mine a Halo: Reach.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
5. září 2014
Recenze