Strike Suit Zero
Věková dostupnost

Strike Suit Zero

Články

Představení pětice her z programu ID@Xbox

Nezávislé hry se stávají pro velké konzolové hráče čím dál atraktivnější. Sony je v rámci uživatelské příjemnosti pro samotné nezávislé tvůrce o krok dál, nicméně už na minulé generaci konzolí Microsoft mocně dotahoval a nyní, s příchodem PlayStation 4 a Xbox One nechce být ani jedna platfroma tím druhým.

Next-gen verze střílečky Strike Suit Zero vyjde v březnu

Od vesmírné střílečky Strike Suit Zero sem bohužel očekával příliš mnoho (vlastně jen zábavnou střílejdu). Když hra nakonec z anoncovaných prvků nabídla v plné míře snad jen boží hudební doprovod, ale v hratelnosti nezazářila, bylo mít tvůrců z Born Ready líto. Takový potenciál, tak jej nevyužít. Život jde ale dál a přes několik menších šolichů si i v Born Ready řekli, že bude výhodné vzít svou nic moc hru a předělat ji relativně snadno pro PS4 a Xbox One, protože na nových konzolích je nedostatek všech her, dokonce i těch pitomých.

Strike Suit Infinity dokáže, že ve vesmíru nejste nikdy sami

Pokud vám v hlavě vězela otázka, co vývojáři z Born Ready Games celé ty tři měsíce od vydání vesmírné střílečky Strike Suit Zero (krom nějakého toho patchování) dělali, dnes vám sami nabízí odpověď. Krom práce na DLC Heroes of the Fleet, které do Strike Suit Zero přidá balík nových misí, připravovali vydání samostatného mini-titulu Strike Suit Infinity. Digitální verze této hry bude dostupná od 30. dubna a za svých 6 éček získáte přímočarou střílečku, ve které budete v jednotlivých kolech odolávat stále silnějším a početnějším vlnám nepřátel.

Fight Club #105 HD: This is Fight Club!

Sto pátý Klub rváčů rozjíždí Pavel s Honzou Jirkovským, který krom svých dalších aktivit přišel představit letošní roční Game Developers Session, tradičního setkání českých (a letos vlastně i zahraničních) vývojářů a příznivců her. Zatím se zdá, že kdo na GDS 2012 nepůjde, o dost přijde, ale to už je záležitost jiného článku.

Vesmírné střílečky úspěšně dobývají Kickstarter

Chtěli 100, dostali 174. Tisíc. Dolarů. Na vesmírnou střílečku Strike Suit Zero. Zatímco Star Citizen Chrise Robertse doslova shrabává příspěvky hráčů vysokotonážním bagrem, vývojáři z Born Ready se zdánlivě museli na Kickstarteru spokojit s málem, i když také vytváří vesmírnou střílečku. Přesto je pro ně výběr takřka dvojnásobného množství peněz, než žádali, velký úspěch, díky němuž se vývoj Strike Suit Zero konečně posune do své finální fáze. A tím pádem už tvůrci mohli odhadnout, kdy hru dokončí a vydají, k čemuž by mělo dojít přesně 24. ledna 2013. Což je za chvilku a pro mě to znamená, že už někdy přes Vánoce bych mohl nakouknout do preview verze. To by byly hezké svátky, jen co je pravda.

Vývojářský deník Strike Suit Zero se věnuje hudbě

Zatímco sledovali, jak jejich kickstarterový cíl se Strike Suit Zero se naplňuje, oslovili...

Bleskovky

  • 28. 7. 2014 - Členové Xbox Live Gold programu získají v srpnu 2014 zdarma X360/Xbox One tituly Motocross Madness a Dishonored. Majitelé Xbox One obdrží Crimson Dragon a Strike Suit Zero.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
8. února 2013
Recenze