zavřít

Fight Club #105 HD: This is Fight Club!

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sto pátý Klub rváčů rozjíždí Pavel s Honzou Jirkovským, který krom svých dalších aktivit přišel představit letošní roční Game Developers Session, tradičního setkání českých (a letos vlastně i zahraničních) vývojářů a příznivců her. Zatím se zdá, že kdo na GDS 2012 nepůjde, o dost přijde, ale to už je záležitost jiného článku.

Soustřeďme se na nejnovější Fight Club, v němž po úvodním rozhovoru zasedli do debatních pohovek Pavel, Lukáš, Martin a Petr, aby se pobavili o smyslu podpory dvou vývojářů zadržených v Řecku, zválcovali po vzoru vesmírných her Kickstartery a jiné crowdfundingy, potažmo poplácali po zádech Nintendo za přístup k tvorbě nezávislých vývojářů pro online shop konzole Wii U. A protože ty nejzajímavější věci je škoda zabíjet zmínkou v textu, tak si video pusťte, pokud chcete slyšet a vidět, jaká další moudra jsme vypouštěli z úst.

Jestli si pustíte podcast #105 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.