Spintires: MudRunner

Spintires: MudRunner

Články

Těžařský simulátor Spintires: MudRunner opustil Rusko a vydal se za oceán do zablácené Ameriky

Spintires: MudRunner je takový ten zvláštní simulátor těžkých vozidel, která se pomalounku plazí těžko přístupným terénem k hromadě dřeva, aby ji odvezla na druhou stranu lesa. Víc než cokoliv jiného se zde hraje na fyziku bahna a samotných strojů, které je čas od času potřeba vyprostit pomocí navijáku. A to třeba díky kamarádovi v kooperaci. Dosud jste tak činili v Ruskem inspirované krajině, nyní můžete to samé zakusit v Americe.

Ve Spintires: MudRunner se podíváte do Ameriky v Hummeru, zatímco se pracuje na pokračování

Pro někoho vrchol absurdity, pro jiného životní láska. Spintires: MudRunner od počátku cílí na úzkou skupinu hráčů, kteří se nechají unést těžkou lesní technikou, pekelně hlubokým bahnem a těžařským průmyslem kdesi uprostřed ruské divočiny. Zanedlouho se ale vydáte do úplně jiné krajiny na americkém kontinentě v DLC American Wilds.

Hardcore simulace Spintires: MudRunner dostane nový obsah, chystá se do Ameriky

Unikátní simulátor lesní těžké techniky Spintires se loni na podzim po nepříjemných sporech mezi vývojáři a vydavatelem (viz článek a článek) dočkal nové lepší verze MudRunner, která sice stále má své mouchy (viz naše recenze), ale i tak jde o jedinečný zážitek. Tvůrci o svůj produkt navíc hezky pečují bezplatnými balíčky se zajímavým obsahem a mají docela velké plány do budoucna.