Těžařský simulátor Spintires: MudRunner opustil Rusko a vydal se za oceán do zablácené Ameriky
zdroj: tisková zpráva

Těžařský simulátor Spintires: MudRunner opustil Rusko a vydal se za oceán do zablácené Ameriky

25. 10. 2018 11:11 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Spintires: MudRunner je takový ten zvláštní simulátor těžkých vozidel, která se pomalounku plazí těžko přístupným terénem k hromadě dřeva, aby ji odvezla na druhou stranu lesa. Víc než cokoliv jiného se zde hraje na fyziku bahna a samotných strojů, které je čas od času potřeba vyprostit pomocí navijáku. A to třeba díky kamarádovi v kooperaci. Dosud jste tak činili v Ruskem inspirované krajině, nyní můžete to samé zakusit v Americe.

DLC American Wilds vás vezme za oceán do dvou různých států – Montany a Severní Dakoty. To znamená dvě nové mapy čekající na své vytěžení vaší těžkou technikou. Nechybí ani dvě challenge mapy a devítka vozidel specifických pro tyto nové končiny. Hummera snad nejde přehlédnout, ale ukáží se i další ikony jako Ford F-150 nebo Chevrolet K5 Blazer.

Kromě nových map a vozidel jako další lákadlo poslouží desítky různých kusů vybavení, jimiž si upravíte nabízené stroje. Avšak nic víc, nic míň. DLC American Wilds pro Spintires: MudRunner koupíte na Steamu buď samostatně za 10 eur, nebo spolu se základní hrou za 30. Rozšířením si můžete ukrátit čekání na připravované pokračování, které nese zkrácený název MudRunner 2 a je zatím bez data vydání.

zdroj: Archiv

Nejnovější články