SoulCalibur V

SoulCalibur V

Články

Geralt v Soulcaliburu aneb historie a příklady hostů v bojovkách

Představte si, že sledujete souboj korunního prince Noctise z Final Fantasy XV a drsného záporáka Negana ze série Walking Dead. Ne, nejedná se o divokou fan-fikci – tuto kuriózní situaci můžete zažít v zatím posledním, sedmém díle slavné série Tekken. Oba výše zmínění hrdinové zde vystupují jako hostující postavy (v originále „guest character“). A napříč historií počítačových her rozhodně nejsou ojedinělí.

Vyhlášení soutěže o tři kusy bojovky SoulCalibur V

Nedávno vyšla bojovka SoulCalibur V, kterou u nás vydává Cenega. A protože nám za nehty uvízly tři kopie hry (+ nějaké doplňky), rozhodli jsme se, že vám je rozdáme v soutěži. Stačilo správně odpovědět na trojici otázek, z nichž jedna byla poněkud záludná. Ale nemálo z vás ji prokouklo a správných odpovědí přišlo dost. Nakonec jsme z nich vylosovali tři šťastlivce, jejichž jména najdete, společně se správnými odpověďmi na otázky, po rozkliku v článku.

Sledujte další díl herního pořadu Re-Play

Repríza pátého letošního dílu herního pořadu Re-Play přináší pohled na několik, ne...

Příběhový trailer k Soul Calibur V hodně naznačuje

Nebývá zvykem, že by byly klasické bojovky uváděny nějakým komplikovaným příběhem,...

Šmírácká poprsí a pozadí ze SoulCalibur V

Americká ratingová komise ESRB už ohodnotila bojovku Soulcalibur V, v níž bude podle všeho možné zvětšovat ženské poprsí. Cenzoři upozorňují také na to, že některé z ženských bojovnic se ve hře prezentují masivními dekolty či kusy nezakrytého pozadí.

Critical Edge v Soulcalibur V s nešťastným Patroklem

V dalším z trailerů, které vysvětlují nějakou herní mechaniku v Soulcaliburu V přichází...
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
1. února 2012
Recenze