Sonic & All-Stars Racing Transformed
Věková dostupnost

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Články

Sony obšťastní předplatitele druhým XCOMem, Microsoft assassinskou plošinovkou

Kdo by to byl čekal, že náš LongPlay tahové strategie XCOM 2: War of the Chosen má až takový dopad za hranicemi našeho státu. Jak se neodvratně blíží konec Vaškova snažení, v Sony se rozhodli poskytnout jeho zástupům fanoušků možnost prožít si podobný zážitek na vlastní kůži. Ale konec snění. Realita je samozřejmě trošku jinde, nicméně načasování je přesto perfektní.

Dvě videa ze závodního Sonic & All-Stars Racing Transformed

Někdo by řekl, že závodních arkád není nikdy dost. Neymslím si to, ale zrovna Sonic & All...

Sonic a jeho skvadra opět ohrozí bezpečnost na silnicích

Sega si nedá pokoj a pořád toho nebožáka Sonica bude cpát do různě obskurních spin-off her, které (podle mého) pověsti modrého ježka pověst nijak zvlášť nevylepší – dokonce, i když jsou docela kvalitní. Ale proti gustu žádný dišputát, takže se seznamte s novým závodním titulem Sonic & All-Stars Racing Transformed. Vyjde ještě letos na PC, PS3, X360, 3DS a PS Vita a dle tiskové zprávy hodlá navázat na ohromný úspěch Sonic & All-Stars Racing, čili předchozího dílu.

Bleskovky

  • 30. 5. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červnu 2018 Assassin’s Creed Chronicles: Russia (XOne), Smite Gold Bundle (XOne), Sonic & All-Stars Racing Transformed (XOne / X360) a LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (XOne / X360). (+ video)

  • 10. 6. 2014 - Za vývojem LittleBigPlanet 3 nestojí Media Molecule, ale Sumo Digital (Sonic & All Stars Racing Transformed).

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
17. ledna 2013
Recenze