SiN

SiN

Články

Best of GamesPlay #11 – srpen

V srpnu udeřila vlna veder, což se nicméně na kvalitě našich videí samozřejmě nijak nepodepsalo. Právě naopak, tentokrát jsme vás neškolili jen v hraní her, ale i v nejlepších technikách focení selfie, skrývání se v temných uličkách a identifikaci hmyzích druhů. Výběr toho nejvtipnějšího, nejchytřejšího a nejúžasnějšího pro vás za minulý měsíc připravil a sestříhal Honza Vondrášek.

Retro GamesPlay - hrajeme střílečku SiN

Píše se rok 1998 a FPS hrám se pořád v některých končinách říká „doomovky,“ ačkoliv už uplynul nějaký ten pátek od příchodu destruktivního mesiáše. Ale celý žánr se pořád vyvíjel a střílečka SiN, která v tomto roce vyšla, přišla také se svou troškou inovací do mlýna, byť se nedá říct, že se všechny její nápady ujaly. A u některých je to vlastně škoda, protože nebyly špatné. O které jde vám dnes ukáží tradiční retronauti Pavel Dobrovský a Honza Olejník.

GOG nabízí slevy na klasické střílečky a rozdává zdarma Rise of the Triad

GOG se věnuje slevovým a výprodejovým akcím se stejnou pravidelností jako Steam či jiné digitální distribuce. Tento týden se GOG zaměřil klasické first-person střílečky a v rámci akce nazvané Silver Bullets navíc rozdává (logicky bezplatně) 30 tisíc kopií (viz recenzi) remaku Rise of the Triad zdarma. Pokud byste se ale mezi těch třicet tisíc vyvolených nedostali, dostanete šanci si hru následně koupit s 80% slevou. Nejde ale o jediný titul v rámci Silver Bullets proma, který je v následujících dnech k dostání s výraznou slevou.

SiN Episodes - co se chystá?

Minulý týden jste se dočkali recenze prvního dílu epizodické série SiN Episodes - Emergence, který se začal v Evropě oficiálně šířit teprve včera.

SiN Episodes 1: Emergence na cestě k vám

To by bylo, aby se na E3 neobjevil projekt SiN Episodes, jehož první díl bude už od středy 10.

SiN Episodes 1: Emergence přichází

Oficiální termín uvedení první epizody plánované akční série na Source enginu - SiN Episodes - dnes ohlásily tiskovou zprávou společnosti Ritual Entertainment a Valve Software.