SiN Episodes 1: Emergence na cestě k vám
zdroj: tisková zpráva

SiN Episodes 1: Emergence na cestě k vám

5. 5. 2006 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

To by bylo, aby se na E3 neobjevil projekt SiN Episodes, jehož první díl bude už od středy 10.

května běžně k dostání. Chybět samozřejmě nebude a aby bylo jo jisté, že jej návštěvníci neminou, setkat se tam s ním budou moci hned na třech různých stanovištích. Konkrétně to bude stáncích společností Logitech, Microsoft a NVIDIA. Kromě toho studio Ritual Entertainment včera v souvislosti s demonstrací Emergence na E3 ohlásilo, že se chystá představit také nový herní mód zvaný Arena Mode. Ten spočívá na mapě deathmatchového stylu, kde bude hráč muset čelit nekonečným návalům nepřátel poháněných systémem regulujícím dynamicky jejich obtížnost. Podle slov tvůrců jde o mód strašně zábavný a silně návykový, ale to nejlepší na něm bude asi to, že vyjde spolu s několika dalšími mapami během pár týdnů formou updatu zdarma.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

A abyste věděli, o co přicházíte, když se na E3 nevypravíte, mrkněte na tento leták. K vidění je tam tématicky upravené PC, které mohou návštěvníci výstavy vyhrát na stánku Logitechu v rámci soutěže vyhlášené při předváděčce Arena Modu. Ty dvě dívčiny na obrázku, to jsou modelky v kostýmech Elexis Sinclair a Jessicy Cannon, které budou u show přítomné. Zajímají-li vás další podrobnosti ohledně módu, soutěže nebo děvčat, navštivte tuto stránku.

Vám, kteří se chystáte E3 sledovat pouze prostřednictvím třeba právě našeho zpravodajství, pak nabízíme sadu nových screenshotů z Emergence a také nový trailer. Pokud jinak máte zájem získat tuto první episodu chystané ságy přes distribuční systém zvaný Steam a zajistit si tak 10 % slevu z ceny hry plus jako bonus plnou verzi původního titulu SiN z roku 1998, máte na preload zdarma již jen několik málo dní (končí výše zmíněným 10. květnem). V případě, že preferujete krabicovou verzi, předobjednejte si SiN Episodes na našem TISCALI Gameshopu.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články