Secret of Mana

Secret of Mana

Články

Jízdní řád na další týden – Kingdom Come, krásná skákačka a převtělování

Opět je tu náš pravidelný Jízdní řád a jsme si celkem jistí, že tentokrát víte, co v tomto týdnu vyjde. Po letech konečně vyjde české historické RPG Kingdom Come: Deliverance a dá se čekat, že jej má v kalendáři zakroužkováno nemálo z vás. Nicméně, pokud mezi ně náhodou nepatříte, nezoufejte, zajímavých her tento týden vychází víc než dost. Video pro vás jako obvykle sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

3D remake legendárního JRPG Secret of Mana vyjde na PC a PS4 už v únoru

Leckteré staré (J)RPG se časem dostane na mobilní platformy, ale už málokteré z nich se dočká svého regulérního remaku ve 3D. Pamětníci, kteří hráli před více jak dvaceti lety na SNES dnes už kultovní JRPG Secret of Mana by měli být ve střehu. Po obligátním přeleštění hry na Android a iOS přichází také plnohodnotný 3D remake, který vyjde na PC, PlayStation 4 a PlayStation Vita už v únoru.

Bleskovky

  • 19. 2. 11:34 - Legend of Mana dostane po 22 letech HD remaster

  • 5. 12. 2017 - 15. února vyjde na PS4, PSV a PC remake titulu Secret of Mana. PS4 verze vyjde i ve fyzické edici, která ovšem bude limitována a dostupná pouze ve vybraných zahraničních obchodech. (+ trailer)

Hodnocení Metacritic:
63/100