Sébastien Loeb Rally Evo

Sébastien Loeb Rally Evo

Články

Best of 2016: Nejlepší závodní hra

Další rok bez Gran Turismo a Need for Speed? Mohlo by se zdát, že žánr závodních her přešlapuje na místě nebo spíš přemítá, kam se vlastně vydat. Tedy s čestnou výjimkou jedné série, jejíž odpůrci nás opět nařknou z nadržování. Jenže on byl letos ten výběr zase a znovu relativně snadný, zvlášť když se na obzoru neobjevila žádná indie nebo kickstarterová pecka, která by podkopala nohy mainstreamových simulačním titulům. Letos by to mělo být výrazně veselejší, dočkáme se snad konečně dalšího dílu Gran Turismo, vrátí se DiRT a vůbec bude dostatek důvodů oprašovat volanty. Přesto jsme i z loňské nabídky dali dohromady pětici finalistů. A nejsou to žádná béčka.

Sébastien Loeb Rally EVO sešlápla plyn a vyjela na pulty obchodů

Závodní rally Sébastien Loeb Rally EVO od studia Milestone se počínaje dnešním dnem dostala na pulty obchodů. Fanoušci rally závodů tak mají zase po čase co hrát a to na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One. Vývojáři k vydání dodávají, že by chtěli mít ze hry nový kvalitativní standard pro všechny budoucí rally hry, minimálně pro ty ze své produkce.

Konzolové demo rallye závodů Sebastien Loeb Rally EVO vyjde na Štědrý den

Fanoušci rallye dostanou pod stromeček dárek: vývojáři z Milestone na Štědrý den vydají demo Sebastien Loeb Rally EVO, aby se zájemci mohli přesvědčit, co je čeká 29. ledna 2016, kdy hra vyjde pro PC (Steam), PlayStation 4 a Xbox One. Demo však bude, bohužel, dostupné pouze pro PlayStation 4 a Xbox One.

Italští závodní specialisté Milestone oznámili Sébastien Loeb Rally Evo

Značku Milestone mámě spojenou výhradě se závodními hrami všeho druhu, tedy alespoň pokud mezi to všechno spadají kola na silnici. Tuto tradici neopouští, protože studio oznámilo nový titul, který nese název Sébastien Loeb Rally Evo. Vyjde v příštím roce na podzim pro Xbox One a PlayStation 4 a jak už název napovídá, spolupracovat na něm by měl devítinásobný mistr světa v rallye, Francouz Sébastien Loeb.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
5. února 2016
Recenze