RollerCoaster Tycoon World
Věková dostupnost

RollerCoaster Tycoon World

Články

Nový RollerCoaster Tycoon se řítí do cílové rovinky s už třetím studiem

RollerCoaster Tycoon World oznámilo Atari před více než rokem a teď se hra už konečně blíží do cílové rovinky. Plná verze vyjde na PC 10. prosince, ale dokončení vývoje mají na starosti noví vývojáři ze studia Nvizzio Creations. Na hře předtím pracovalo studio Pipeworks Software a Area 52 Games, tudíž i samotný vývoj musel být z pohledu Atari jako na horské dráze, když se během roku vystřídala na jedné hře tři studia.

Rollercoaster Tycoon World vám svými HW nároky počítač nezničí

Nesmrtelné Atari se v srpnu loňského roku zase postavilo tak trochu na nohy a oznámilo nový Rollercoaster Tycoon. Ten má na svědomí studio Area 52 Games a jeho celý název zní Rollercoaster Tycoon World. Jak si možná ale pamatujete ze srpna, neřítí se na nás nic revolučního ani zásadně nového. Prostě jen stará dobrá hratelnost předělaná do 3D kabátku, který jí snad nebude podrážet nohy. Vývojáři teď přišli jak s prvním trailerem přímo ze hry, tak s oficiálními hardwarovými nároky.

Atari oznámilo nový RollerCoaster Tycoon World pro PC

Atari překvapivě pořád ještě funguje a dokonce oznámilo i novou hru. Ta patří k zajeté a kdysi oblíbené sérii RollerCoaster Tycoon a ponese název RollerCoaster Tycoon World. Vyjde pro PC někdy ze začátku roku a spoustu hráčů jistě potěší, že má být plnohodnotným kouskem, který nebude obsahovat žádné mikrotransakce. Tedy něco, co bychom od Atari v dnešní době spíše čekali.