Atari oznámilo nový RollerCoaster Tycoon World pro PC
zdroj: tisková zpráva

Atari oznámilo nový RollerCoaster Tycoon World pro PC

13. 8. 2014 16:26 | Novinky | autor: Adam Homola |

Atari překvapivě pořád ještě funguje a dokonce oznámilo i novou hru. Ta patří k zajeté a kdysi oblíbené sérii RollerCoaster Tycoon a ponese název RollerCoaster Tycoon World. Vyjde pro PC někdy ze začátku roku a spoustu hráčů jistě potěší, že má být plnohodnotným kouskem, který nebude obsahovat žádné mikrotransakce. Tedy něco, co bychom od Atari v dnešní době spíše čekali.

"Spousta nových funkcí v RollerCoaster Tycoon World ještě před pár lety nebyla vůbec realizovatelná, ale my jsme teď využili nových technologických vylepšení a díky nim vám nabídneme divoce zábavnou hru, která zůstane své značce věrná," napsal v tiskové zprávě šéf Atari Fred Chesnais, jak reportuje IGN.

Na RollerCoaster Tycoon world se pracuje ve studiu Pipeworks a v základu nás žádná revoluce nečeká. Opět dojde na stavění zábavních parků a jejich vylepšeování a zvelebování a samozřejmě také na stavění horských dráh. Z hlavy pak nesmíte vypustit ani udržování parku a spokojenost návštěvníků... Prostě klasika, která očividně nebude fungující kolo vymýšlet znovu.

Co bude naopak nového, je kooperativní režim pro čtyři hráče. Společně se třemi parťáky tak budete moct postavit a udržovat opravdu obří zábavní park, nebo si v něm naopak dělat naschvály. Když se vám zachce, můžete nasdílet a stahovat modráky jednotlivých jízd. Překvapivě se tak na nás podle všeho neřítí sociální online free to play mobilní RollerCoaster Tycoon, ale tradičněji pojatý nový díl, za což jsme my, pamětníci prvního dílu, jedině rádi.

Nejnovější články