Rise of Venice
Věková dostupnost

Rise of Venice

Články

Rise of Venice dostane expanzi Beyond the Sea s novými městy

Obchodně námořní středověká strategie Rise of Venice se povedla a dostala od náš hezkou sedmičku. Nemálo stratégů, milujících slanou vůni moře a cinkání zlata, tedy určitě potěší fakt, že byla oznámena expanze Beyond the Sea, která vyjde už 21. listopadu a bude stát 20 euro.

Vychází LEVEL 235 s plnou hrou Gemini Rue v češtině

Už jste se dostatečně nabažili pohledem na obálku Levelu 235? Výborně. Pochvalte ji na dálku Memorymu, ať se může poplácat po svých rachitických rukách kovaného grafika, a hned poté se můžete pustit do následujícího textu, který představuje to nejzajímavější, co LEVEL 235 nabízí ke čtení. A k hraní, samozřejmě.

Uspávací video z Rise of Venice vysvětluje základy obchodování

Následující video si nepouštějte, pokud jste v noci měli drásavé sny a nejste vyspaní. Nebo si ho naopak schovejte k pozdějšímu použití jako ukolébavku. Rise of Venice je totiž historická obchodní strategie, ve které i ta nejdramatičtější situace působí stoicky klidně, protože se obejde bez krve, výkřiků hrůzy a násilí. Všechno podstatné se odehrává v tabulkách, což na druhou stranu neznamená, že by se nebylo nač dívat.

V Rise of Venice si vyzkoušíte roli obchodníka během renesance

Obchodními simulacemi a strategiemi herní trh zrovna nepřekypuje, a tak můžeme být rádi za každý nový kus. Všem obchodním stratégům teď jistě udělá radost Kalypso Media, který před pár týdny oznámila Rise of Venice. Půjde o čistě PCčkovou záležitost, odehrávající se, jak už název napovídá, v Benátkách. Konkrétně v době renesance, kdy budete začínat coby mladý a nezkušený obchodník, který si bude chtít vybudovat pořádné obchodní impérium.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
25. října 2013
Recenze