Re-Legion

Re-Legion

Články

Sektářská kyberpunková strategie Re-Legion vychází tento týden

Cyberpunk 2077 to sice není, ale kyberpunkových her není nikdy dost. Ve skutečnosti jich je docela málo. V Re-Legion se postavíte do čela náboženského kultu a prostřednictvím realtime strategického systému dovedete své ovečky do ráje. Respektive přivedete k té jediné správné víře úplně všechny a společnými silami si ten ráj na zemi vybudujete.

Strategie Re-Legion z vás udělá vládce kyberpunkové sekty

Na hrách si často nejvíc ceníme toho, že nás nechají dělat věci, ke kterým se v reálném životě nejspíš nikdy nedostaneme. Kupříkladu se asi jen těžko stanu vůdkyní kyberpunkové náboženské sekty, že? Re-Legion vás ovšem nechá hrát za Eliona, proroka s vizí krásné budoucnosti pro všechny. Wololo!

V kyberpunkové strategii Re-Legion si tvoříte legii z občanů slepě věřících vašemu kultu

O uplynulém víkendu se v texaském San Antoniu uskutečnil další ročník výstavy PAX South, kde měla mezi ostatními svůj stánek i společnost 1C. Ta zde prezentovala vikinské RTS Ancestors Legacy, které si již dříve vyzkoušel Vašek v Polsku, Deep Sky Derelicts, které jsem si pro změnu vyzkoušel já v předběžném přístupu a béžovou hru Haimrik, kterou jsme poprvé viděli na Gamescomu. Vedle nich došlo ještě k oznámení úplně nové hry – cyberpunkové RTS Re-Ligion s docela zajímavým námětem.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
55/100
Datum recenze:
20. února 2019
Recenze