zavřít

Strategie Re-Legion z vás udělá vládce kyberpunkové sekty

Windows

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Na hrách si často nejvíc ceníme toho, že nás nechají dělat věci, ke kterým se v reálném životě nejspíš nikdy nedostaneme. Kupříkladu se asi jen těžko stanu vůdkyní kyberpunkové náboženské sekty, že? Re-Legion vás ovšem nechá hrát za Eliona, proroka s vizí krásné budoucnosti pro všechny. Wololo!

Re-Legion, kyberpunková realtime strategie exkluzivně pro PC, vás uvrhne do futuristické technokratické společnosti. Z osamělého proroka Eliona budete muset vlastním úsilím stvořit silného vůdce, který své ovečky vyvede z ohrádky utrpení. Jak poroste jeho vliv, získá i nové přívržence.

Vaši věrní kultisté vám do kasičky přisypou nějaké ty KryptoKredity, abyste si mohli nakupovat vylepšení a přesvědčovat nevěřící na svou víru ve stále větším měřítku. Modlitby jejich důvěru ještě umocní a umožní vám používat speciální schopnosti. Zároveň stále jste v kyberpunkovém světě, takže můžete hackovat budovy a reklamy, abyste obyvatele přiměli ke konverzi. Nebo je k ní přesvědčte násilím. Vaše volba.

Celkové směřování vašeho kultu ovlivníte dogmaty, která prý zaručí i určitou dávku znovuhratelnosti. Od smířlivých pacifistů až po náboženskou válku skrz ně formujete to, jak se bude váš průchod hrou vyvíjet i jaké prostředky proti vám nevěřící budou používat. Vyzkoušet si to v Re-Legion budete moct už na začátku příštího roku.

Tagy: strategie realtime cyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.