zavřít

Podívejte se na třičtvrtěhodinové demo z Cyberpunk 2077

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To, o čem psala do detailu Šárka, si můžete prohlédnout na vlastní oči. CD Projekt ukázal své kompletní demo Cyberpunk 2077, které předváděl na Gamescomu a v trochu obměněné podobě na E3, a že se je nač dívat. Popravdě řečeno, čekal jsem hodně, ale tohle je ještě o úroveň výš a všechny mé nenaplněné sny o komplexní kyberpunkové hře, která se posune nad limity Deus Ex, se možná naplní. Ostatně, na svém twiterovém účtu se nadšením utrhl ze řetězu i David Goldfarb, někdejší šéf vývoje Battlefieldu 3 a Bad Company 2. Z řady extatických výkřiků stojí za vypíchnutí poznámka, že je to první FPS CD Projektu a výsledek je z hlediska pocitu ze střelby skvělý.

Osobně jsem ale rád hlavně za atmosféru. Mám pocit, že Cyberpunk 2077 by mohl naplnit odkaz spisovatelů jako Gibson, Stephenson, Otomo či Sterling. A asi není co víc říkat, prostě si video pusťte a já začnu přemýšlet o tom, jaký cyberware si nechám nadrátovat do těla svého pouličního samuraje (a fandové předlohy mi odpustí, že teď tu házím terminologií z Shadowrunu a ne konkurenčního Cyberpunku 2020, v tomhle subžánru všichni bratry jsou).

Tagy: sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.