Railway Empire

Railway Empire

Články

Další destinací tycoonu Railway Empire je sousední Německo

Vláčkový tycoon Railway Empire sice nepatří k tomu nejlepšímu ve svém žánru, ale stejně tak nejde o nepovedenou hru. Má své publikum, které nedočkavě vyhlíží další (nejen) územní rozšíření, a pokud se k nim řadíte i vy, můžete už dnes rozjet byznys ve zbrusu novém Německu.

V novém DLC pro vláčkový tycoon Railway Empire překročíte Andy

Z Railway Empire se nakonec vyklubala povedená vlaková strategie. Sice má pár much, ale to nic nemění na tom, že její herní jádro stojí za hřích. Tvůrci z Gaming Minds Studios své dítko navíc nadále rozšiřují dodatky, které přinášejí nové scénáře, mapy a vlaky. Nejnovější Crossing the Andes je již třetí v pořadí.

To nejlepší z Games.cz - v Kingdom Come: Deliverance až po uši

Tenhle týden byl pro naši redakci hektický. Konečně totiž vyšlo Kingdom Come: Deliverance a tak si skoro všichni snažíme najít mezi prací a osobním životem alespoň pár hodin na to, abychom se zase mohli ponořit do nádherného středověku. Ten sice není bez chyb, ale pozitivní stránky jasně převažují, jak ostatně dokládá recenze Honzy Slavíka. Kingdom Come jsme ale také v sestavě Patrik, Aleš a Adam rozehráli na Longplay, takže se s hrou ještě rozhodně neloučíme. Teď už se ale rozloučíme - hra čeká...

Konečná zastávka. Vlaková strategie Railway Empire dorazila do obchodů

„Rýchlik na tretej koľaji!“, ale snad nezastaví v pekle ani v ráji, jak zpívají Horkýže Slíže. Úplně bohatě postačí, když zastaví v předem určeném městě, vyloží tam zboží, vydělá pořádný balík dolarů a vydá se bez prodlení na další cestu napříč Spojenými státy. A takových šikovných vlaků chcete mít co nejvíc. S jejich výrobou a stavbou tratí v Railway Empire můžete začít ještě dnes.

Jízdní řád na další týden – Total War, lovci obřích monster i vlakový tycoon

Opět je tu náš Jízdní řád, který vás přehledně seznámí s hrami, které vyjdou v tomto týdnu. Tentokrát už se můžete připravit na nálož skvěle vypadajících her, u kterých můžete pár stovek hodin strávit. Tedy, pokud byste se rozhodli hrát všechny, což je úkol ambiciózní, tím spíš, že vychází nový díl Monster Hunteru. Ale to už se podívejte sami, video pro vás připravil a namluvil Honza Vondrášek.

Bleskovky

  • 21. 7. 2022 - Vláčkový tycoon Railway Empire můžete mít se všemi DLC za pár korun

  • 6. 2. 2020 - Simulátor s vláčky Railway Empire vyjde na Switchi 27. března 2020.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
13. února 2018
Recenze