Quantum Replica

Quantum Replica

Články

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

Horký, rajský červen, kdy končí škola a leckdo se pomalu připravuje na zasloužené prázdniny, přivítáme peklem a šílenstvím. Chystá se jak výlet přímo do říše chtíčem posedlých démonů, tak nevšední simulátor, který vám poradí, jak přivolat temné bohy. A jako obvykle se dostane i na sci-fi. Cesta do hlubin za kniplem vlastní lodičky, futuristické město s orwellovským syndromem, které vás chce zabít... Je toho dost, a video s přehledem zajímavých her, které vyjdou v příštím týdnu, pro vás opět připravil Honza Vondrášek.

Kyberpunková stealth akce Quantum Replica si na konci května pohraje s časem

Jste Alpha. Tedy, pravděpodobně se jmenujete jinak, ale ztráta paměti vám nedovoluje vzpomenout si na cokoliv ze své minulosti. Probouzíte se v neonovém městě budoucnosti, kde je každý občan monitorován. Až na vás, což z vás dělá úhlavního nepřítele celého velkobratrského systému. Ještě že umíte ohýbat čas ve svůj prospěch.

Kyberpunková stealth akce Quantum Replica se po vzoru svého hlavního hrdiny přesunula v čase

Být polapený v neprodyšně uzavřené megalopoli budoucnosti kontrolované všemocnou umělou inteligencí, to je noční můra každého kyberpunkového rebela. To platí i o hlavním hrdinovi akční hry Quantum Replica, který je jediným nezaregistrovaným občanem v celém městě. A to z něj samozřejmě dělá veřejného nepřítele číslo jedna. Ještě že se může spolehnout na svou hbitost, pozoruhodné sci-fi hračičky, a především schopnost ovlivňovat čas.

Quantum Replica kombinuje kyberpunk a hrátky s časem

Hrátky s časem nejsou žádná legrace. Často se můžou strašlivě zvrtnout a výsledkem může být nanicovatá hra, jak dokázalo nedávné zklamání v podobě neslané nemastné Quantum Break. A ovlivňování časoprostorové kontinuity si jako svůj tahák zvolila i další hra s podobným názvem, ale zcela jiného žánru – stealthová akce Quantum Replica.