Project Gotham Racing 2

Project Gotham Racing 2

Články

Pro Bizarre Creations svitla naděje

Včerejší zpráva o plánovaném prodeji Bizarre Creations, kteří stojí za hrami jako Blur či James Bond 007: Blood Stone (recenze přijde zanedlouho) poměrně otřásla některými kruhy herního průmyslu. Activision si rozhodně nezískala tímto krokem mnoho příznivců a dvě stovky vývojářů ze studia jistě neměli lehké spaní.

Project Gotham Racing se vrací, MS hledá vhodné tvůrce

Vývojáři z Bizarre Creations už jsou 3 roky v područí Activision, ale závodní značka Project Gotham Racing, která patří Microsoftu, žije dál i bez nich. Důvěryhodný zdroj to naznačil magazínu Develop, podle kterého Microsoft vyjednává s několika evropskými studii o další PGR hře pro X360.

Rozruch okolo Project Gotham Racing 2

Očekávaný xboxový titul s názvem Project Gotham Racing 2 se už v některých částech světa prodává (v USA), jinde teprve na své vypuštění do obchodů čeká (v Japonsku a Evropě se objeví v listopadu) a někde už se dokonce potýká s lidmi, kteří by jej nejraději zakázali dřív, než se do těch obchodů vůbec dostane.

Dokonalé výjevy z Project Gotham Racing 2

Při pohledu na nové obrázky z xboxové závodní hry Project Gotham Racing 2 si člověk plně uvědomí význam pojmu fotorealistická grafika.

Příliv obrázků z Project Gotham Racing 2

Jednou z nejúspěšnějších xboxových her byly jistě i závody Project Gotham Racing, ke kterým v současnosti studio Bizzare Creations připravuje druhé pokračování.

Novinky a scany z Project Gotham Racing 2

Závodní Project Gotham Racing patřil a stále patří k tomu nejúspěšnějšímu (přes milion prodaných kopií), co kdy pro Xbox vzniklo, a proto nikoho jistě nepřekvapilo nedávné ohlášení Microsoftu o vývoji druhého pokračování.
Hodnocení Metacritic:
90/100