zavřít

Novinky a scany z Project Gotham Racing 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Závodní Project Gotham Racing patřil a stále patří k tomu nejúspěšnějšímu (přes milion prodaných kopií), co kdy pro Xbox vzniklo, a proto nikoho jistě nepřekvapilo nedávné ohlášení Microsoftu o vývoji druhého pokračování.

Na hře opět pracují Bizzare Creation, ale pokud byste však na jejich stránkách chtěli hledat nějaké informace, byla by to nejspíš zbytečná ztráta času. O PGR2 se toho obecně příliš mnoho neví, není divu, vždyť tato videohra nebude hotova dříve než na jaře 2004.


kompletní galerie

Co ale šťastné majitele Xboxu jistojistě čeká ? Opět především bohaté městské prostředí ve vynikajícím fotorealistickém zpracování, které sahá až na samý vrchol grafických možností konzole. Novými závodními metropolemi se stanou například Hong Kong nebo skotský Edinburg. Neztratí se však ani města předchozí, mezi které patří Londýn, Tokio, New York nebo San Francisco. K dispozici bude závodníkům více než padesát automobilů renomovaných značek Porsche a Ferrari (nalezneme zde též nové Enzo Ferrari). Všechny modely mají být licencované a především - perfektně zničitelné.

Bizzare se nevzdají ani jednoho z nejoblíbenějších prvků, tzv. "Kudos points". Tyto body dostával hráč za to, jak moc rychle, esteticky a dovedně se na silnicích prezentoval. Nyní přibudou i další možnosti, jak jich získat co nejvíce. Chybět nebude ani multiplayer. Pomocí technologie SystemLink (přímé spojení konzolí kabelem) si zazávodí ač čtyři lidé, novinkou bude i hraní on-line pomocí vyhypovaného Microsoft Xbox Live.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.