zavřít

Ubisoft předvádí možnosti a vychytávky PC verze Ghost Recon Wildlands

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Taktická akce Ghost Recon Wildlands vychází už zítra, v úterý, a to jak na konzole, tak na PC. Jaký hardware si pořídit pro optimální hraní už víte z minula. Pokud byste chtěli Wildlands vyždímat na maximum, potřebujete docela slušnou mašinu. Za investici do hardwaru se vám hra ale odvděčí odpovídajícími efekty a parádičkami, které teď vývojáři představují v novém videu.

Konkrétně jde o ukázku technologií, z nichž budou těžit především majitelé grafických karet se značkou Nvidia. Ghost Recon Wildlands podporuje například HBAO+, což v praxi znamená detailnější a obecně hezčí stíny kolem objektů a po krajině. Díky střídání dne a noci si užijete stínů až až, stejně jako paprsků vycházejícího či zapadajícího slunce.

O jejich realistické ztvárnění se zase postará technologie pro volumetrické světlo a paprsky. Lesů a vůbec vegetace je ve hře hodně, tudíž se příslušným efektům na odpovídajícím hardwaru jen tak nevyhnete. Stejně tak tráva, která by se měla díky technologii Turf Effect víceméně realisticky ohýbat a reagovat tak na váš pohyb.

Hru si budete moct také bohatě upravit, a to nejen co do grafického nastavení či ovládání, ale také co do framerate. Ve hře nebude žádný automaticky nastavený limit na framerate, jak oznámil Ubisoft na svém blogu. Budete si ho moct nastavit, ale klidně jej lze mít odemčený a zkusit, kam až je vaše PC schopné Wildlands dostat.

Hned při vydání se počítá také s podporou více monitorů, nebo třeba možností upravovat si uživatelské rozhraní. O podpoře hry po vydání a plánovaném dodatečném obsahu ve formě season passu jsme psali tady. Ve světě se už začínají objevovat první recenze a alespoň podle nich to vypadá, že Ubisoft tentokrát vedle nešlápl.

Níže se ještě můžete podívat na několik obrázků z PC verze hry:

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tagy: akční third person otevřený svět

Zdroje: Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.