Shadows of the Damned plné démonů
zdroj: Archiv

Shadows of the Damned plné démonů

16. 9. 2010 15:15 | Preview | autor: levis |

Grasshoper Studios neboli domovské studio populárního vývojáře Suda51 (No More Heroes) ohlásilo ve spolupráci s EA nový psychologický akční thriller Shadows of the Damned. Nabízíme ucelený souhrn prvního infa z papírových časopisů, tiskovky i rozhovorů na letošní Tokyo Game Show:

 

- Zahrajete si za profesionálního zabijáka démonů Garciu Hotspura, který byl vyslán do světa nemrtvých s cílem zabít tu všechny monstra a vysvobodit tak svojí lásku.

- Hra se bude pyšnit kamerou a la Resident Evil 4, na čemž má zásluhu asi producent Šindži Mikami - ne náhodou právě ředitel vývoje RE4.

- Souboje na blízko, které obohatí nějaký "jedinečný herní prvek", mají tvořit jen desetinu hry, důraz je totiž kladen hlavně na přestřelky.

- Veškerý postup hrou bude čistě lineární, nic jako otevřený herní svět z No More Heroes tu fanoušci Goichi Sudy prý čekat nemají.

- Podle všeho si v některé fázi hry zajezdíte i na motorkách.

- Hudební stránku hry obstará Akira Yamaoka, známý coby autor soundtracků k sérii Silent Hill.

- Z inspirací, kterým by se chtěli přiblížit, autoři vedle BioShocku a Resident Evilu uvádí třeba také film Blade Runner ("hluboký příběh s málo dialogy").

- Vyloučen zatím není ani multiplayer, bližší info ale bude k dispozici až příští rok.

Shadows of the Damned vyjdou v létě 2011 pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Nejnovější články