zavřít

PC verzi Deus Ex: Mankind Divided mají na starosti Nixxes Software

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nedávno oznámený Deus Ex: Mankind Divided sice připravují tvůrci z Eidos Montreal, ale soustředí se hlavně na vývoj konzolových verzí. PC verzi mají opět na starosti lidé z Nixxes Software. A když píšu "opět", tak tím myslím, že v letech 2010/2011 právě Nixxes obstarali PC verzi Deus Ex: Human Revolution, která se povedla, protože nabízela celou řadu vylepšení oproti verzím konzolovým.

Nixxes je tým zkušených programátorů a techniků, kteří se specializují na portování her pro různé platformy, většinou právě pro PC. Konkrétně s Eidosem navíc Nixxes spolupracuje dlouhodobě: portovali totiž na PC hry jako Thief, Tomb Raider, Hitman, Lara Croft and the..., Deus Ex: Human Revolution, Kane and Lynch 2 a další.

Zkušeností tedy mají v Nixxes až až. Teď jde jen o to, kolik budou mít na port času, a jaký na to dostanou rozpočet. Specifika PC verze Deus Ex: Mankind Divided zatím neznáme, ale už od oznámení víme, že hra bude podporovat DirectX 12 a technologii TressFX. PC porty Tomb Raidera a třeba Human Revolution každopádně dopadly dobře, takže snad můžeme Nixxes Software věřit a těšit se na PC verzi, která bude schopná využít výkonnějšího PC hardwaru.

Tagy: akční sci-fi kyberpunk first person pc port third person Deus Ex

Zdroje: Nixxes Software

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.