Pre-Civilization Egypt

Pre-Civilization Egypt

Články

Historická strategie Pre-Civilization Egypt vzdělává o předdynastické době

Před půl rokem jsme vás informovali o existenci ruské historické strategie Egypt Civilization, která se od té doby stihla přejmenovat na Pre-Civilization Egypt a včera i vyjít na Steamu. Nejde o přehnaně komplexní dílko a základní herní mechaniky jsou prosté, ale hlavní přínos by měl být ve vzdělávacím prvku, který hráči zprostředkuje technologický a kulturní vývoj v předdynastické době. 

Historická strategie Egypt Civilization připomíná jednodušší Civilizaci

Až do roku 5000 př. n. l. zavede hráče strategie Egypt Civilization, která sbírá podporu hráčů na Steam Greenlight, snaží se zájemce o tématiku zaujmout trailerem, ale hlavně krátkou demoverzí z úplných počátků budování egyptské říše.

Budovatelská strategie Egypt Civilization vás provede 4000 lety dějin starověké civilizace

Ruské studio Clarus Victoria představilo budovatelskou strategii Egypt Civilization, která hráče provede od začátků starověké egyptské éry až k jejímu postupnému úpadku. V roli pravé ruky faraona a nejvyššího ministra budete dohlížet na všechny prvky společnosti a jejího vývoje, přičemž hra kombinuje prvky tahové strategie s výukovými metodami, které představí i jemnější nuance dějin starověkého Egypta.