zavřít

Fight Club #370: Defaultní podcast

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Steam se mění. Neustále, každým rokem, nám před očima. Aktuální změny jsou přitom takové, že jsme kvůli nim přišli o službu SteamSpy. Co přesně to znamená? Můžou za to uživatelé, jak naznačuje Valve? Vydavatelé? Nebo snad EU? V 370. Fight Clubu jsme si na to posvítili.

Nemohli jsme nezmínit ani druhý pokus studia Boss Key Productions. Ti se s LawBreakers honili za jedním trendem a tvrdě narazili. Teď se honí za jiným trendem a jestli narazí zas, teprve uvidíme. Tak jako tak ale jejich novinka Radical Heights vypadá až směšně.

V podcastu jsme toho stihli mnohem víc – v rychlosti prolétli řadu novinek v čele s PUBG, GTA, SCUM a dalšími velkými písmeny. A došlo samozřejmě i na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #370 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: online multiplayer podcast battle royale

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.