zavřít

Fight Club #363: Original Syn

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako každý týden se hlásí náš pravidelný herní podcast Fight Club. Tentokrát ovšem působí jako závan starých časů, protože po delší době se v něm objevil Martin Bach a spolu s ním Petr Poláček, Pavel Dobrovský a Aleš Smutný. Rozebrali jsme Discovery Tour pro Assassin’s Creed, remaster Burnout Paradise a nebo zakoupení společnosti Koch Media firmou THQ Nordic. A ano, nakonec se dostalo i na Kingdom Come: Deliverance.

Kromě toho jsme velmi rychle představili i nový Level a samozřejmě došlo i na témata a otázky, které přišly od vás, diváků. 

Audio verzi Fight Clubu #363 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.