zavřít

Fight Club #351: Gambleboxy

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stěžovat si na nedostatek témat tento týden rozhodně nemůžeme, a to i díky ryze české akci – Game Developers Session. Letošní GDS proběhlo 17. a 18. listopadu, my se tam rádi podívali a rádi se podělili o zajímavé postřehy z přednášek i hraní nejnovějších nejen českých her.

Ani tento týden jsme nemohli vynechat notně diskutované lootboxy, respektive veškeré dění kolem Star Wars: Battlefront II, kde se situace mění snad každý den. Tentokrát se do hry vložili už i státní zástupci v Americe i Belgii a pro loot boxy, minimálně ve hrách cílených na děti, to nevypadá dobře. Změn se nebojí ani tvůrci z Ghost Games, kteří začínají pomalu ladit Need for Speed: Payback směrem k o něco více použitelné hře. Na všechna tato témata a samozřejmě i vaše dotazy se podívali Petr Poláček, Pavel Dobrovský, Vašek Pecháček a Adam Homola.

Audio verzi Fight Clubu #351 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: akční Závodní multiplayer arkáda star wars

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.