Fight Club #351: Gambleboxy
zdroj: Archiv

Fight Club #351: Gambleboxy

26. 11. 2017 10:14 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Stěžovat si na nedostatek témat tento týden rozhodně nemůžeme, a to i díky ryze české akci – Game Developers Session. Letošní GDS proběhlo 17. a 18. listopadu, my se tam rádi podívali a rádi se podělili o zajímavé postřehy z přednášek i hraní nejnovějších nejen českých her.

Ani tento týden jsme nemohli vynechat notně diskutované lootboxy, respektive veškeré dění kolem Star Wars: Battlefront II, kde se situace mění snad každý den. Tentokrát se do hry vložili už i státní zástupci v Americe i Belgii a pro loot boxy, minimálně ve hrách cílených na děti, to nevypadá dobře. Změn se nebojí ani tvůrci z Ghost Games, kteří začínají pomalu ladit Need for Speed: Payback směrem k o něco více použitelné hře. Na všechna tato témata a samozřejmě i vaše dotazy se podívali Petr Poláček, Pavel Dobrovský, Vašek Pecháček a Adam Homola.

Audio verzi Fight Clubu #351 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

zdroj: Vlastní

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články