Máte námět či připomínku? Napište nám
Fight Club #320: Politika!
zdroj: Archiv
Podcast

Fight Club #320: Politika!

8. 4. 2017 14:39 | autor: Redakce Games.cz |

Prakticky všechny herní firmy se snaží rok co rok vydat své tituly do konce března – před účetní uzávěrkou. V minulých letech pak bylo zvykem, že další dva měsíce hráči lidově řečeno sušili hubu, ale díky produktivní indie scéně už to dávno neplatí. I v prvním dubnovém podcastu jsme tak mohli rozebírat nové hry a zajímavé nové události nejenom v zahraničí, ale i na tuzemské herní scéně. Dnešním hostem totiž byl předseda sdružení České hry Pavel Barák, který má o dění okolo her v ČR a SR velmi dobrý přehled.

Když jsme s Pavlem probrali, co nového se děje okolo her u nás, podívali jsme se třeba na nedávno odhalenou hru Stationeers od tvůrce DayZ Deana Halla a jeho studia Rocketwerkz. Vrátili jsme se také k oznámení remasteru legendární strategie StarCraft, jak jsme slíbili v minulém Fight Clubu, a Petr s Adamem pak porovnali své zážitky z hraní nové Zeldy pro Nintendo Switch. Fight Club #320 jako obvykle moderoval Pavel Dobrovský.

Audio verzi Fight Club #320 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články