zavřít

Fight Club #264 HD: Červí díra

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows 3DS MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hostující účinkující v podcastu Fight Club bychom chtěli mít častěji, ne vždy se to ale daří. Po Baty a Fiolovi minule kývl na účast ve 264. podcastu veterán české herní scény Jakub Červinka, vedle kterého u našeho debatního stolu zasednou Aleš Smutný, Pavel Dobrovský a Martin Bach. Bavit se budou o následujících tématech.

Aleš se pozastaví nad potvrzenou letošní absencí Assassin’s Creed hry, Martin by rád probral důvody vydání Quantum Break i pro PC (Windows 10), Pavel chce zmínit kickstarterový projekt Overload, což má být novodobý Descent, a konečně Jakub přijde představit Sanctuary RPG: Black Edition – parádní RPG v ASCII grafice.

Audio verzi Fight Clubu #264 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Assassin's Creed (série) akční sci-fi adventura historická parkour 3rd person křižácké výpravy Fight Club vesmírný simulátor

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.