PES 2019

PES 2019

Články

PES 20 získalo licenci na Manchester United, PES 19 mezitím záhadně zmizelo z PS Plus

Z nemilosrdných licenčních válek mezi soupeřícími fotbalovými sériemi se v poslední době stává spíš stabilní okupace. FIFA nezpochybnitelně vládne, má všechny hráče, všechny soutěže, všechny dresy, všechny týmy. PES vyznává guerrillovou taktiku a sem tam si vyzobne nechráněnou kořist. Většinou je to relativní drobnost jako skotská či ruská liga, ale některá partnerství jsou působivější – například s FC Barcelonou nebo nově Manchesterem United.

Červencové PS Plus se nakonec nese ve znamení androidů a závodů

AKTUALIZACE: Namísto PES 2019 se v červencovém předplatném PlayStation Plus nakonec nachází adventura Detroit: Become Human od studia Quantic Dream z loňského roku. Jelikož jde o digitální deluxe edici, předplatitelé k ní dostanou i Heavy Rain, který Sony už jednou, loni v červenci, rozdávala. Spolu se závody budou interaktivní dramata dostupná do 5. srpna.

PES 2019 odteď můžete hrát zdarma v okleštěné verzi Lite

Pro Evolution Soccer od Konami jen stěží může soutěžit s ohromnou finanční mocí konkurenční série FIFA, která si postupně skupuje všechny možné licence včetně Ligy mistrů a Evropské ligy. PES aby zbyly jen oči pro pláč a klesající prodeje. Ale vývojáři našli způsob, jak ke svému velmi dobrému, byť trochu stagnujícímu fotbalu přilákat další hráče – poskytnout PES 2019 zdarma.

GamesPlay – hrajeme PES 2019

Ve skutečném světě tam venku znovu vypukla Liga mistrů, nejprestižnější fotbalová klubová soutěž. Tu si už v novém ročníku Pro Evolution Soccer nezahrajete, protože licenci přeplatila konkurenční FIFA. Přesto má ale PES 2019 co nabídnout – konkrétně velice realistický a zábavný fotbal. A právě ten vám Vašek ukáže v dnešním GamesPlayi.

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

Poslední srpnový týden už se nese ve znamení přicházející bouře. Tedy podzimní cunami titulů, která jako obvykle začíná nabírat sílu v září. Takže se můžete těšit na nemocniční simulaci, populární fotbálek, akční RPG a nebo kooperační střílečku. Co vše se tento týden chystá vám ve videu ukáže a hlasem doprovodí Honza Vondrášek.

PES 2019 přišlo o Ligu mistrů, místo toho nabídne Beckhama a Nedvěda

Fotbalová sezóna pomalu končí, a to znamená jediné – HURÁ, BUDE MISTROVSTVÍ SVĚTA! Už se moc těším. Ale to bohužel není pointou následujícího článku. Ten se věnuje něčemu, co se děje každý rok – představení nového dílu série Pro Evolution Soccer. PES 2019 dává na odiv nový trailer, do něhož zatáhlo Coutinha s Beckhamem, a rovnou dává všem nedočkavcům k dispozici předobjednávku.

Bleskovky

  • 13. 2. 2019 - V Belgii se v Pro Evolution Soccer 2019 už neprodává herní měna kvůli tamní legislativě.

  • 7. 11. 2018 - Pro Evolution Soccer 2019 a PUBG jsou na Microsoft Store dočasně zdarma.

  • 9. 8. 2018 - Vyšla Xbox One, PS4 a (brzy také) PC demoverze hry Pro Evolution Soccer 2019.

  • 1. 8. 2018 - Konami podepsalo partnerství se skotským fotbalovým klubec Rangers FC pro hru PES 2019.

  • 30. 7. 2018 - Konami s sebou na Gamescom 2018 přiveze hratelné demoverze titulů PES 2019, Zone of the Enders: The 2nd Runner - M∀RS a Hyper Sports R.

  • 24. 7. 2018 - Demoverze Pro Evolution Soccer 2019 vyjde na PC, PS4 a Xbox One 4. srpna. Nabídne exhibiční zápas, rychlou online hru, offline co-op, 2 stadiony, 10 klubových týmů a 2 nároďáky. (+ video)

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
10. září 2018
Recenze