Perimeter

Perimeter

Články

Perimeter 2 oficiálně

Nástupce inovativní ruské strategie rozvine teritoriální hru a nabídne také vykopávání tajemných krystalů.

TEST - Perimeter: Emperors Testament

Po velmi dlouhé době od vydání unikátní RTS Perimeter spatřilo světlo světa demo volného rozšíření s názvem Emperors Testament.

Perimeter: Emperors Testament koncem srpna

Už na konci srpna má přijít na americký a skandinávský trh hra Perimeter: Emperor's Testament, která navazuje na netypickou sci-fi real-time strategii Perimeter vývojářů z KD Lab z roku 2004, jež se sice nijak výrazně neprosadila, nicméně ty, co jí viděli, vesměs nadchla (naše recenze - 85 %).

Perimeter: Emperors Testament - jak to začalo

Společnost Paradox Interactive dnes odhalila příběh nadcházející sci-fi real-time strategie Perimeter: Emperor's Testament, která navazuje na úspěch předešlého dílu, jenž v naší recenzi získal krásných 85 %.

Datadisk Perimeter: Emperors Testament

Poněkud neobvyklá real-time strategie Perimeter, vydaná loni v létě, získala v naší recenzi velmi pěkných 85 % a o tom, že se líbila více než jen našemu recenzentovi, svědčí i fakt, že se chystá její pokračování - Perimeter 2.

Perimeter - první dojmy

Představte si revoluční real-time strategii, ve které můžete dle své libosti upravovat krajinu a využívat změn terénu v boji. Přesně takový je Perimeter, jehož pár misí jsme otestovali a zde jsou naše dojmy.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
11. června 2004
Recenze