zavřít

Perimeter 2 oficiálně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nástupce inovativní ruské strategie rozvine teritoriální hru a nabídne také vykopávání tajemných krystalů.

Inovativní ruská strategie Perimeter před čtyřmi roky slušně zabodovala (85%, recenze) a po vydání datadisku Emperor's Testament vývojáři z K-D Lab usoudili, že úspěch by mohlo přinést i pokračování. O něm byla dlouho řeč pouze na ruských webech, z nichž unikly první obrázky a začátkem roku také video z hraní, teprve teď byl však oficiálně oznámen Perimeter II.

Hlavní změnou je, že dvojka bude vycházet epizodicky, přičemž první díl bude nazván New Earth a stejně jako celá série bude určen především fanouškům jedničky, kteří oceňují teritoriální způsob vedení válečného konfliktu. Autoři slibují odhalit pravdu o osudu Exodu, Harkback i Impéria, stejně jako o dalších událostech v herním světě. Vedle toho přibude nový systém nabírání energie, další způsoby transformace jednotek nebo dokonce vykopávání tajemných psy-krystalů.


Perimeter II pro PC začne vycházet ještě letos - více na anglické homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.