zavřít

Datadisk Perimeter: Emperors Testament

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poněkud neobvyklá real-time strategie Perimeter, vydaná loni v létě, získala v naší recenzi velmi pěkných 85 % a o tom, že se líbila více než jen našemu recenzentovi, svědčí i fakt, že se chystá její pokračování - Perimeter 2.

Vydání tohoto dosud neoznámeného druhého dílu je však v tuto chvíli ještě v nedohlednu a k dispozici není nic víc než pouze artworky na stránkách vývojářů. Nicméně, my dnes máme pro všechny příznivce hry Perimeter ještě jednu dobrou zprávu, a to že se chystá navíc i její rozšíření v podobě datadisku s podtitulem Emperor's Testament. Právě z něj pocházejí obrázky, které vám tímto nabízíme.


nové obrázkykompletní galerie

Perimeter: Emperor's Testament by měl vyjít už během prvního čtvrtletí tohoto roku. Alespoň tedy v Rusku. Těšit se můžete na nový příběh, výrazně zdokonalenou grafiku, spousty nových jednotek i budov a v neposlední řadě také na nový soundtrack nahraný St. Petersburgským orchestrem. Nová single-playerová kampaň vám prý nabídne 25 misí, během kterých budete svědky snahy Imperátora o objevování nových světů, zjevení mechanického Mesiáše, dosažení paralelních, souvislých psycho-sférických světů a nalezení stop po jakési tajemné cizí rase. Dále bude Emperor's Testament zahrnovat i tři nové multiplayerové mapy.

Nakonec ještě jedna drobná informace pro hráče původní hry. KD Lab v současné době pracuje na novém patchi v1.02, který by měl být vydán ve stejné době jako datadisk, opravovat nějaké chyby v multiplayeru, zajistit kompatibilitu původní hry a addonu a navíc ještě přidat do původní hry ty tři nové multiplayerové mapy z Emperor's Testament.
zdroj: KDLab

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.