PC Building Simulator

PC Building Simulator

Články

Francouzská revoluce i vesmírné lety, nový Humble Bundle potěší milovníky simulací

Postavte počítač, vyrazte do vesmíru a najděte poklad!

PC Building Simulator opouští předběžný přístup s desítkami licencovaných komponent

Některé simulátory jsou hráčům tematicky na míle vzdálené, jiné až překvapivě blízké. PC Building Simulator vás postaví do role domácího kutila, který ve svém malém pokojíku rozjíždí byznys nejprve opraváře počítačů, později i jejich stavitele. Pokud se takové činnosti sami nevěnujete, mohlo by vás herní zpracování zaujmout.

GamesPlay – stavíme počítače v PC Building Simulator

Simulátory se dělí na naprosto nesmyslné (teď myslím na tebe, kozo) a na více či méně smysluplné. PC Building Smulator patří bezesporu do druhé kategorie. Z ničeho si nedělá srandu, a i když v jistých směrech upřednostňuje hratelnost (křemíkovému bohu dík), jde ve smyslu simulace poměrně hluboko. A kdo jiný by měl zasednout u takové hry než náš redakční odborník Jirka, který pořádně proškolí laického Patrika.

Nevíte, jak vyměnit procesor? PC Building Simulator vás to naučí

Každý hráč asi někdy přemýšlel nad stavbou vlastního herního děla. Ale pokud jste pod šasi svého plechového miláčka nikdy nenakoukli, troufli byste si vybrat základovou desku, k ní správnou grafickou kartu, procesor, ramky, zvukovku, zdroj… A co všechny ty kabely? Kam který patří a co to probůh je 8 pin? Než se na vlastní pěst pustíte do tak náročné operace, zahrajte si nejdřív PC Building Simulator, který vám vše vysvětlí.