Past Cure

Past Cure

Články

Jízdní řád na další týden – Metal Gear či Age of Empires

Minulý týden se přes nás převalila cunami v podobě Kingdom Come a už je tedy čas vyhlížet další hry, protože koření musí proudit a hry musí vycházet. Ani tento týden vás nezklame, protože se vrací jak velké značky (byť v ne až tak tradičním balení), tak i debutují méně nápadné tituly, ze kterých možná značky budou. Jako každý týden pro vás Jízdní řád sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Stealth střílečka Past Cure vysvětluje zapeklitou zápletku a nabízí demo

Drobné doporučení pro marketingový tým střílečky Past Cure: příště pro natáčení svého příběhového traileru raději využijte zvukové studio místo domácího mikrofonu. Otravné šumění, kdykoli promluví vypravěč, působí poněkud neprofesionálně. Ale co je důležitější – příběh superagenta Iana, který trpí ztrátou paměti a ovládá mocné telepatické schopnosti, vypadá každou sekundou tajemněji.

Past Cure ukazuje Ianovy speciální schopnosti při plížení i v přestřelkách

Zatímco se první dvě videa (I a II) ze hry Past Cure zabývala děsivým nadpřirozenem pramenícím z Ianovy pochroumané mysli, nové video (teď už záběry ze hry) se věnuje hrdinovým zvláštním schopnostem, ale i jeho běžnému výcviku profesionálního agenta.

V thrilleru Past Cure sice máte superschopnosti, ale jejich použití na vás přivolá noční můry

Psychologický thriller Past Cure, v němž se stanete napůl šíleným agentem Ianem, kterému zvrácené vědecké testování propůjčilo superschopnosti, už má datum vydání. Původně měl vyjít ještě letos, ale nakonec se boje proti kartelům i procházek děsivými nočními můrami dočkáte až příští rok, konkrétně 2. února. Studio Phantom 8 tohle oznámení oslavilo novým trailerem demonstrujícím, že hlavnímu hrdinovi poněkud šplouchá na maják.

Past Cure stojí na pomezí špionážního thrilleru a hororu z nočních můr

Bývalý elitní agent Ian má problém. Tedy, popravdě jich je spíš několik. Zaprvé na něm jeho někdejší šéfové prováděli zvrácené vědecké experimenty, které mu nadělily superschopnosti, ale sebraly mu zdravý rozum. Zadruhé je teď musí najít, vyslechnout a nejspíš i zabít, což bude fuška. A zatřetí se ve spánku vždycky ocitá v jiném světě plném bílých figurín s prázdnýma očima, a ty mu jdou po krku. Vítejte v pozoruhodném světě stealth střílečky Past Cure.
Hodnocení Metacritic:
37/100