zavřít

Humble Bundle rozdává rok starý remake Outcast: Second Contact

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Remastery jsou už na denním pořádku, ale remaky, tedy od podlahy znovu vyvinuté hry ještě tak často nevídáme. Vzpomenout můžeme skvělého Crashe Bandicoota N. Sane Trilogy, nebo nejnovějšího Spyra Reignited Trilogy. Před rokem jsme touto formou dostali možnost vrátit se na konec minulého tisíciletí k průlomové hře Outcast v remaku Second Contact. A ten je nyní úplně zdarma v obchodě Humble Bundle.

Nemá to žádný háček, žádnou podmínku. Pokud do zítřejšího večera zavítáte na stránku Humble Bundlu, tak si jednoduše přivlastníte celou hru napořád. Bohužel tedy nejde o kód na Steam, jen čistokrevný download pro Windows, ale proč hledět na zuby darovanému koni, že?

Outcast: Second Contact se bohužel nepovedl tak, jak by jeho fanoušci asi chtěli. Pavel Skoták mu v recenzi udělil šestku. Vyzdvihuje grafickou stránku a živý otevřený svět plný příběhu a dialogů, na což jsou dnešní hráči zvyklí spíš u rozmáchlých RPG.

Ale má to i své stinné stránky. Postavy se zasekávají o nenápadné hrbolky, zbraně jsou nevyvážené, zásahy neodpovídají skutečnosti, ovládání se prakticky nepřizpůsobilo dnešním standardům… „Na Outcast: Second Contact je příliš vidět, že si s převodem nikdo nedal tolik práce, kolik by bylo třeba, a hráčům je tak prezentována mlhavá vzpomínka na průlomovou hru,“ píše Pavel v recenzi.

Nicméně nedostatky mohou mírně ztratit na váze, když za ně neutratíte ani korunu. Proto není třeba moc rozmýšlet, stáhněte si téměř 6 giga dat a sami zjistěte, jestli má smysl hře věnovat něco kolem dvacítky hodin, které nabízí.

Tagy: akční sci-fi adventura

Zdroje: Humble Bundle

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.