Outlast: Whistleblower

Outlast: Whistleblower

Články

Outlast 2 vás vyděsí k smrti příští týden společně s kolekcí všech Outlast her

Demo Outlast 2 jste už vyzkoušeli, a pokud jste odolali s tím, že si raději počkáte na plnou verzi, tak jste se dočkali. Pokračování úspěšného hororu vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One už 25. dubna. 

Survival horor Outlast rozšíří v dubnu příběh DLC Whistleblower

Nehrál jsem a hrát nebudu. Survival horor Outlast z prostředí psychiatrické léčebny Mount Massive je jen pro silné povahy. Nicméně mnoho fanoušků se silnějšími nervy si Outlast našel a jistě je budou zajímat podrobnosti o chystaném DLC Whistleblower, o němž psal v listopadu Adam.

Vývojáři Outlast odhalili první informace o DLC Whistleblower

Povedený horor Outlast se brzy dočká rozšíření v podobě DLC s názvem Whistleblower. Dějově se bude odehrávat krátce před událostmi plné hry a opět vás zavede do Mount Massive Asylum. V DLC se ujmete role informátora, jehož anonymní tip přivedl do Mount Masive protagonistu původní hry, Milese Upshura. I když se na místě činu objevíte předtím, nebudete ušetřeni žádných hrůz, ba naopak - můžete se těšit na různé experimenty a zneužívání a nic z toho nemá být ani trochu příjemné.

Bleskovky

  • 6. 3. 2017 - Digitální verze Outlast 2 vyjde na PC, Xbox One a PS4 25. dubna. Ve stejný den vyjde na konzolích také fyzická kompilace Outlast Trinity (Outlast + Outlast: Whistleblower + Outlast 2).

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
2. června 2014
Recenze