zavřít

Postal 2, Lionheart a Schwarzenberg pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již příští měsíc by měli maniaci z Running With Scissors dokončit pokračování své kontroverzní střílečky Postal, která v roce 1997 všechny překvapila svou brutalitou a mírou latentního násilí.

Pokud jen letmo nahlédnete do naší galerie, zjistíte, že propagační screenshoty z Postal 2 se od jiných podobných her liší jen minimálně. Vlastně má jít o psychologický thriller a sami tvůrci na svých homepages tvrdí, že hra bude jen tak násilná, jak dovolíte, přičemž obě možnosti budou dohnány až do extrému. Pokud se o Postal 2 chcete dozvědět víc, mrkněte se do této novinky nebo na skutečně neotřelý rozhovor s Vincem Desim.

    


Postal 2 galerie  ||  Lionheart galerie  ||   Schwarzenberg galerie

Pro hráče úplně jiného gusta jsou určeny obrázky z chystaného historického RPG Lionheart, které se převážně odehrává v Evropě v době vlády krále Richarda Lvího Srdce. Svět jako vystřižený z učebnice dějepisu ale rozhodně nečekejte. Za vývojem stojí Reflexive Entertainment a Black Isle Studios, kteří nyní mimochodem chystají i druhý díl Baldurs Gate: Dark Alliance pro konzole. Kromě strhujícího příběhu nabídne Lionheart též systém vývoje převzatý z Falloutu a pro milovníky síťové hry i multiplayer pro 4 hráče. Tento titul má také nový podtitul, který zní Legacy of the Crusader. Dokončení a vydání Lionheart obstará Interplay a stát by se tak mělo letos v dubnu.

A od fantasy zpátky do reality, či spíše do událostí 2. světové války. Právě tam je situován děj chystané 3rd-person akčně-špionážní hry Schwarzenberg od německého studia Radon Labs (Project Nomads). Ústředním místem celé hry se stane malé zapadlé městečko Schwarzenberg, se kterým je spojeno několik legend i nacistických tajemství. Se svým nedobrovolným hrdinou - vědcem - se je pokusíte rozlousknout, na co všechno ale nesmíte při své cestě zapomenout si přečtěte tady. Dokončení a vydání celé hry je však ještě vysoko ve hvězdách, ani sami vývojáři nepočítají, že by ji mohli stihnout dříve jak za rok v létě. Zájemci se přesto mohou mrknout na homepage.

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.