Vyšlo upírské akční RPG Code Vein
zdroj: tisková zpráva

Vyšlo upírské akční RPG Code Vein

1. 10. 2019 11:25 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

I apokalypsa může být tak trochu jiná. V případě Code Vein se o téměř dokonalé vyhlazení lidské rasy postaraly prapodivné trny tryskající ze země. Ti, co přežili, přišli o své vzpomínky na minulý svět a vypěstovali si nový apetit – krev. Kdo nesaje, nepřežije. A o přežití tu půjde především.

Akční RPG Code Vein míchá souboje ne nepodobné těm ze série Dark Souls s grafikou ve stylu anime. Do toho je zde upíří tématika, i když poměrně dobře maskovaná za docela stylový spolek revenantů zvaných Vein. Jako jeden z nich budete masakrovat přerostlá monstra a odhalovat minulost, kterou jste prodali za nadpřirozené schopnosti.

Na cestě potkáte další přeživší, a pokud je rovnou nepřipravíte o pět litrů krve, možná se k vám přidají a pomohou vám s překážkami před vámi. Hledáte-li výzvu, stačí je odmítnout a hrou se prosekat na vlastní pěst.

Stejně tak se ale můžete spřáhnout s živými hráči a celou hru odehrát v koopu. V takovém případě jsou pro vás připravené pasáže speciálně navržené pro hru více hráčů. Ať tak či onak, do Code Vein se můžete pustit už teď na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

zdroj: Archiv

Nejnovější články