Vyšla taktická střílečka John Wick Hex
zdroj: Archiv

Vyšla taktická střílečka John Wick Hex

9. 10. 2019 7:15 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Podzimní sezóna je v plném proudu a vedle gigantů jako FIFA 20, Ghost Recon Breakpoint nebo Call of Duty: Modern Warfare o vaši pozornost usiluje také množství menších titulů. Jedním z nich je sympatický nezávislý projekt John Wick Hex od Mikea Bithella, tvůrce Thomas Was Alone. V něm se ukáže, co dělal tenhle sympatický zabiják před dějem trojice hollywoodských blockbusterů.

Dabingu Johna Wicka se v tomto případě bohužel neujal Keanu Reeves, nýbrž neméně charismatický Troy Baker. Jde o stylizovanou taktickou střílečku z ptačí perspektivy, která působí jako dítko milostných pletek Hotline Miami a XCOMu. Za kmotra mu pak půjde Superhot.

John Wick v podání Bithell Games se příliš neobtěžuje s nějakým krytím, každý svůj krok na bojišti si ale musíte pečlivě rozplánovat, protože vše od přesunu po přebíjení vás připravuje o drahocenný čas.

zdroj: Archiv

Využijete jak rozmanitý arzenál zbraní, tak i nějaké ty bojové pohyby inspirované kung-fu a sám tvůrce John Wick Hex popisuje jako „šachy s bojovou choreografií“.

Hra vyšla včera exkluzivně na Epic Games Store, časem by se měla dostat i na konzole a na Steam.

Nejnovější články