Co dělal John Wick, než o něm natočili filmy? Hex je jejich nezávislým prequelem
zdroj: tisková zpráva

Co dělal John Wick, než o něm natočili filmy? Hex je jejich nezávislým prequelem

23. 9. 2019 7:30 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

John Wick Hex je jedním z indie úlovků letošní E3, za kterým stojí nezávislý vývojář Mike Bithell, známý třeba díky Thomas Was Alone. Taktická střílečka z ptačí perspektivy, která ovšem není tahovkou, vám předvede, co tenhle zabiják dělal, než mu zabili pejska a tak dále. Zabíjel taky, samozřejmě!

Jeho dabérem bohužel nebude Keanu Reeves, který má zřejmě plné ruce práce s nadcházejícím Cyberpunkem 2077, selfíčky s Hideo Kodžimou a podobně. Vystačit si budete muset s hvězdičkou herního dabingu, Troyem Bakerem. Ve svých odpovídajících rolích Winstona a Charona se ale hlasově objeví alespoň herci Ian McShane a Lance Reddick.

zdroj: Archiv

Bithell Games při tvorbě John Wick Hex úzce spolupracovali s šéfem kaskadérů filmové předlohy, takže se herní John pohybuje jako opravdický (filmový) John. Střeliva je málo a záporáků hodně, takže musíte pečlivě hlídat každý svůj krok, náboje i přebíjení. Taktická složka se odvíjí od pečlivého plánování.

Na Epic Games Store se John Wick Hex objeví 8. října, kde si ho můžete objednat za necelých 20 dolarů. Mike Bithell slíbil, že se později dostane i na konzole, eventuálně také na Steam.

Nejnovější články