NHL 18
Věková dostupnost

NHL 18

Články

GamesPlay – hrajeme hokej NHL 18

Lucka Jiříková označila ve své recenzi NHL 18 nejen za dobrý díl pro fanoušky virtuálního hokeje od EA, ale také za ideální vstup nováčka do celé série. Pro Level hru recenzoval Lukáš Grygar, který má podobně jako Lucie dlouholeté zkušenosti s NHL a ten vám v dnešním GamesPlayi společně s Martinem Bachem předvedou, jak letošní ročník vypadá a nakousne třeba i to, zda je osmnáctka dobrým rokem, kdy poprvé nazout brusle a chopit se hokejky.

Nový díl pořadu Games TV testuje NHL 18 a hokejovou PC scénu

Zatímco majitelé konzolí mohou plnými doušky užívat nový a povedený ročník nekonečné série NHL, na počítačích jsme zase ostrouhali. Nebo snad existuje nějaká moderní alternativa hokeje od EA Sports? V novém dílu našeho herního pořadu se dozvíte hned o dvou!

NHL 18 přibruslí na vlně změn a novinek již v polovině září

Byť hokeji vyjma mistrovství světa nevěnuji příliš času, jeho videoherní adaptace u mě patří k těm nejoblíbenějším sportovním simulacím (hned po závodních hrách). NHL 16 byl skvělý díl a NHL 17 v podstatě v ničem nezaostávala, ale ani sérii nijak moc neposunula. Všechny pohledy tak napjatě směřují k právě oznámené NHL 18 a jejímu potenciálu vnést do dobré hratelnosti zase trochu toho čerstvého mrazivého vánku.

Bleskovky

  • 7. 4. 2021 - Co nového v Game Passu? GTA V, hokej, zombící a další

  • 13. 4. 2018 - Službu EA Access obohatil titul NHL 18.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
15. září 2017
Recenze