zavřít

GamesPlay – hrajeme hokej NHL 18

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lucka Jiříková označila ve své recenzi NHL 18 nejen za dobrý díl pro fanoušky virtuálního hokeje od EA, ale také za ideální vstup nováčka do celé série. Pro Level hru recenzoval Lukáš Grygar, který má podobně jako Lucie dlouholeté zkušenosti s NHL a ten vám v dnešním GamesPlayi společně s Martinem Bachem předvedou, jak letošní ročník vypadá a nakousne třeba i to, zda je osmnáctka dobrým rokem, kdy poprvé nazout brusle a chopit se hokejky.

Lukáš vám ukáže nejen hru v pohybu, ale také vysvětli, v čem spočívají novinky letošního ročníku a proč jsou Montreal Canadiens nejlepší klub. Prý. Do vysílání se samozřejmě můžete zapojit i vy a to komentáři či dotazy v chatu u přenosu na Youtube. Jen nezapomeňte na okřídlené rčení „fandi, ale zůstaň člověkem“.

Tagy: hokej NHL gamesplay

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.