NHL 15
Věková dostupnost

NHL 15

Články

NHL 16 přibruslí s širší nabídkou herních módů a rostoucími vousy při play-off

Mistrovství světa je za námi, boje o Stanleyův pohár právě vrcholí a do toho se EA Sports hlásí s dalším ročníkem své sportovní série NHL. Šestnáctka vyjde v září pro konzole PS4 a Xbox One (majitelé X360 a PS3 se dočkají své verze také, ale půjde spíš o kompilaci s aktualizovanými soupiskami) s řadou novinek a změn, jejichž dopad na celkové vyznění hry nelze dopředu odhadnout. Loňský ročník, jakkoli nabídl solidní technický základ pro budoucí díly, nedopadl zrovna na jedničku. Zejména chabá nabídka herních módů v NHL 15 zamrzela, ale právě to by měla NHL 16 napravit. A nejenom to, tvůrci se chlubí další sadou novinek včetně průběžně rostoucích vousů na tvářích hokejistů během vyřazovacích bojů...

Online stream: Bitva o titul CZC.cz PlayStation CUP v NHL 15 je v plném proudu

V pražském klubu La Loca právě zuří herní bitva v NHL 15. Své hokejové PlayStation dovednosti zde přišlo poměřit nejen 16 vybraných hráčů, ale také několik známých osobností a hvězd české Youtube scény. Užijte si tuto podívanou z pohodlí vašeho domova.

Electronic Arts velebí finanční úspěch Dragon Age: Inquisition a digitální distribuce

Pokud si přečtete meziroční finanční zprávu Electronic Arts k třetímu kvartálu fiskálního roku 2015, bude vám jasné, že se sice finanční úspěch čekal, ale ne v takovéto míře. Společnosti se daří meziročně zvyšovat zisky a jedním z největších strůjců úspěchu je kromě expandující digitální distribuce finanční úspěch Dragon Age: Inquisition, jaký v EA nečekali. Kromě spousty čísel z oblasti finančnictví ale zpráva načrtla i další budoucnost, kupříkladu pravděpodobně letošní vydání nového dílu Need for Speed a vánoční vydání Star Wars: Battlefront, z níž bude asi hlavní trumf EA letos.

Třetí Games TV se věnuje Destiny a NHL 15

Na internetové televizi Stream.cz je už několik hodin k dispozici třetí díl našeho krátkometrážního pořadu Games TV. A tentokrát vyrážíme do vesmíru! Ve střílečce Destiny můžete navštívit několik planet nejenom naší sluneční soustavy. Jestli takový galaktický výlet vůbec stojí za váš čas, se dozvíte hned poté, co si Lukáš s Martinem dají zápas v novém ročníku NHL.

Next-gen verze NHL 15 se řady modů a funkcí dočkají v updatech až po vydání

Delší dobu je jasné a zástupci EA potvrzené, že PS4 a Xbox One verze NHL 15 nenabídnou některé z klasických herních módů z minulých let (na rozdíl od PS3 a X360 verzí). Minimálně nebudou součástí hry až tento týden (12. září) vyjde. Konkrétně jde o Online Team Play, NHL 94, EASHL nebo GM Connected. Rozsah chybějících módů, prvků a různých nastavení je ale podle zpráv od hráčů, co NHL 15 mohli šest hodin hrát v rámci early access přístupu na Xbox One, větší než se očekávalo.

NHL 15 bude tak reálná, že ukáže i praskliny ve schodech

Honba za vizuálním detailem a realističností dnešní hry provází. Proč ne, ve většině případů vede k příjemnějšímu ponoření se hry. Občas ale tato snaha přináší zvláštní věci. Kupříkladu v NHL 15 nám v rámci dalšího kroku vpřed v reálném zpracování zápasů EA Sports slibuje, že kromě reálného chování fanoušků a podoby stadionů uvidíme i praskliny na schodech v hale.

Bleskovky

  • 23. 7. 2015 - Od 30. července do 6. srpna dostanou všichni majitelé Xbox One a PS4 a vybraní majitelé PS3 a X360 verze NHL 15 možnost vyzkoušet betaverzi NHL 16 režimu Hockey League (EASHL).

  • 10. 4. 2015 - Do Trezoru (The Vault) aplikace EA Access přibylo NHL 15 pro Xbox One.

  • 21. 10. 2014 - Třetí (říjnový) update do NHL 15 přináší kromě řady vylepšení a oprav také návrat Online Team Play a nový vstupní draft v Be a GM módu.

  • 24. 9. 2014 - Vyšel první (nezpoplatněný) update pro Xbox One a PS4 verzi NHL 15, který přináší řadu chybějících funkcí (Playoff mód, 3 hvězdy, Hockey Ultimate Team a zpětná vazba od trenéra v Be a Pro módu).

  • 8. 9. 2014 - Seznam věcí, které vyjdou v průběhu září a října do Xbox One a PS4 verze NHL 15.

  • 3. 7. 2014 - Video: Grafické porovnání traileru NHL 15 se záběry z minulého ročníku hry.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
59/100
Hodnocení čtenářů:
40/100
Datum recenze:
19. září 2014
Recenze