NeverDead

NeverDead

Články

Do 10 let si prý na hry v krabicích ani nevzpomeneme

Mark Gerhard, zakladatel studia Jagex (např. RuneScape), věří, že se za deset let budeme bavit o hrách na fyzických mediích jako o něčem, co už patří jen do muzea. Do deseti let prý bude digitální zábava pouze digitální, bez všech těch DVD a Blu-Rayů. A není to jen o pohodlí pro zákazníka. “Krabicový” systém v kamenných obchodech si totiž pro sebe bere velkou část z finální ceny, čímž je pro vývojáře těžší na tom něco trhnout. “Berou si 20 - 30 procent, pak si něco vezme vydavatel a po inflaci se nejde divit tomu, že nezávislí vývojáři nevydělávají žádné peníze. Reakce vývojářů je pak téměř zoufalství. Proto půjdeme přímo za zákazníkem. Budeme to dělat online. Vyhneme se tak systému, který nám tolik bere...,” řekl Gerhard.

NeverDead přijde v únoru, připravte se na ztrátu končetin

Je pravda, že počet fanoušků připravované svérázné japonské střílečky by šel v České republice spočítat na prstech jedné ruky.

Video z F1 2011 rekapituluje sezónu a zve k dalším ukázkám

Těsně před startem dalšího podniku F1 v Belgii vydává Codemasters nové video z F1 2011,...

NeverDead se připomíná, pořád ztrácí končetiny

Přiznám se, že akční šílenost NeverDead od Rebellion Developments je můj černý kůň letošního roku.

E3 očima optimistického psychokomunisty

Přiznám se, že při čtení názorů (legitimních!) mých kolegů (Andrej - Dan) na to, co si...

NeverDead – nemrtvý lovec démonů chce vaše srdce!

A tím nemyslím, že by vám jej chtěl vyrvat, ale musíte si jej zamilovat. Protože tahle hra se pro mne osobně stala top překvapením. Hlavním hrdinou NeverDead je Bryce Boltzmann, bývalý klasický „rytíř dobra“, jemuž realita v podobě obrovského krále démonů nakopala ***, zabila přítelkyni, vyrvala oko a zabila jej... společně s kletbou nesmrtelnosti, která jej oživuje jako poměrně kompaktní zombii. Což uvidíte v báječně ujetém traileru. Nyní se Bryce potuluje po světě už pět set let, z dobráka je tvrdý, chlípný cynik, loví démony... a je poměrně „rozložitelný“. Co tím myslíme si přečtěte uvnitř článku.
Hodnocení Metacritic:
50/100