Need for Speed: Underground 2
Věková dostupnost

Need for Speed: Underground 2

Články

Need for Speed: Porsche Unleashed a Underground 2 byly nejlepšími díly série, ale dnes by neuspěly

Kdy jste se naposledy skutečně bavili u nových Need for Speed? Pro mě to donedávna byli Rivals z roku 2013, ale momentálně se vážně (až překvapivě dobře) bavím u Need for Speed Heat. Nicméně ani jedna z těchto her se mi nevryje do paměti jako Need for Speed: Porsche Unleashed a Need for Speed: Underground 2. Geniální závodní hry. Hry, které by v dnešní době neobstály.

Need for Speed: Underground 2 - dojmy

Jak moc hratelnosti NFS: Underground 2 pomohla možnost svobodného ježdění po městě jako v Grand Theft Auto a čím si tyto arkádové závody rychle zamilujete, prozrazují naše dojmy z aktuálního dema.

Brooke Burke v Need for Speed: Underground 2

Společnost Electronic Arts oznámila, že se jí podařilo uzavřít smlouvu s herečkou a modelkou Brooke Burkeovou, aby ztvárnila jednu z rolí v jejich nadcházejícím projektu Need for Speed: Underground 2, vyvíjeném kanadským studiem EA.

Need for Speed:Underground 2 preview

Úspěšné ilegální závody z prostředí nočního velkoměsta se vrátí v NFS: Underground 2. Proč se o nich mluví jako o klonu Grand Theft Auto a čím vším se budou lišit od jedničky? *** Aktualizováno o nové informace ***

Noční jízda s Need For Speed Underground 2

Od podzimu loňského roku je v dílnách společnosti Electronic Arts ve vývoji pokračování Need For Speed Underground - NFSU2.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
18. listopadu 2004
Recenze