Mugsters

Mugsters

Články

To nejlepší z Games.cz - Valve za chvíli vydá novou hru

Je to skoro k nevíře, ale Valve vydává hru. Novou hru, která sice není žádná trojka, ale nebude to překvapivě ani free to play. Ano, řeč je samozřejmě o Artifact, nové karetní hře úzce provázané s Dota 2. A nutno říct, že Artifact vypadá stejně zajímavě, jako zábavně. Snad to teda všechno klapne, Valve zjistí, že vydávat hry je vlastně docela fajn věc a dočkáme se časem i něčeho dalšího. Držíme Valve i sami sobě palce…

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

S novým týdnem je tu opět několik nových titulů, které se perou, alespoň na dálku, o vaši pozornost (a peníze). Pravda, tentokrát jich není moc, ale najdete mezi nimi i titul, který patří k domácí produkci a nebo jednoho známého modrého ježka. Ostatně, podívejte se sami ve videu, které pro vás připravil Honza Vondrášek.

V sandboxu Mugsters zachraňujete planetu před mimozemšťany pomocí fyziky

Svět, jak ho známe, je na sklonku své existence. Mimozemšťané v létajících talířích a podivných hopsajících koulích obsadili naši planetu, většinu lidí pozabíjeli, zbylé zajali a teď jim dávají sondy. Jen vy jste jako zázrakem stále na svobodě a budoucnost lidstva tak leží na vašich bedrech.

Grand Theft Auto, puzzly a emzáci - Mugsters se experimentování nebojí

Přílet mimozemšťanů může mít stovky nemyslitelných následků. Jednou nám tu postaví pyramidy, příště dosadí na trůn svého zlomyslného prezidenta a nebo nás pouhým mávnutím ruky vyhladí. Ale ti z Mugsters dělají prostě bordel. Berou lidské zajatce. Chrání tajuplné krystaly. A bojují s vámi!
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
31. července 2018
Recenze