Motor City Online

Motor City Online

Články

Motor City Online končí

Do emailové schránky mi v podvečer dorazila neradostná zpráva od Electronic Arts, ve které oznamují všem zaregistrovaným na oficiálním webu, že ryze multiplayerová závodní hra Motor City Online definitivně ukončí svůj provoz k 29.

Motor City Online v Evropě nevyjde

Překvapivá a zároveň smutná zpráva přišla během dopoledne od Báry Veselé z Cenegy, kde se praví, že Electronic Arts se definitivně rozhodli nevydat závodní hru Motor City Online v Evropě.

Kdy vyjde Motor City Online v Evropě?

Zatímco mnozí šťastlivci za velkou louží už v těchto dnech vylaďují svá vozidla ze 70.let ve virtuálních dílnách Motor City Online a vývojáři podle jejich požadavků mírně upravují některé prvky hry, natěšení hráči nejen u nás, ale v celé Evropě mají zatím jako obvykle smůlu.

Motor City Online v obchodech

Od dnešního dne byl zahájen (v USA, u nás si ještě počkáte) prodej dalšího dílu ze série Need for Speed pod názvem Motor City Online.

Motor City Online a Silent Hunter II gold

Nášup hotových aneb gold her stále neutichá a po nedávném ohlášení dokončení titulů jako MS Flight Simulator, Stronghold, Schizm, Rogue Spear: Black Thorn a Myth III: The Wolf Age tu máme jejich další várku.

Motor City Online - první dojmy

Motor City Online není hra, je to doslova svět, zní nadšené dojmy z betaverze nástupce NFS, který překonal veškerá očekávání.
Hodnocení Metacritic:
73/100