Motor City Online a Silent Hunter II gold
zdroj: tisková zpráva

Motor City Online a Silent Hunter II gold

20. 10. 2001 23:43 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Nášup hotových aneb gold her stále neutichá a po nedávném ohlášení dokončení titulů jako MS Flight Simulator, Stronghold, Schizm, Rogue Spear: Black Thorn a Myth III: The Wolf Age tu máme jejich další várku.

Z ní patří mezi nejdůležitější zpráva o dodělání onlinovky Motor City Online, jejíž finální verze se začne prodávat v USA už koncem října. Pro nás to ale žádné vzrušení nemusí znamenat, neboť podle dřívějších indicií (info) počítají Electronic Arts s vydáním v Evropě až o něco později. Navíc to znamená, že k 26.říjnu skončí veřejný betatest (aktualizovaná beta Motor City Online z 15.10.), kterého se mohl každý zúčastnit a narozdíl od plné verze ho to nestálo (kromě nervů) ani korunu - více v nadšených prvních dojmech z jeho hraní.

Další dvě dokončené hry už jen telegraficky, protože nejde o takové pecky jako Motor City Online. První z nich je stand-alone rozšíření Ahriman's Gift pro u nás trochu nedoceněnou hru Kohan: Immortal Sovereigns (recenze) od TimeGate Studios. Přídavek pro tuto fantasy real-time strategii přinese 30 nových jednotek, 25 hrdinů, vylepšenou inteligenci a hru po síti. Podle slov autorů Ahriman's Gift se očekává prodloužení zábavy na 30-40 hodin, navíc bude ke hře klasicky přibalen editor map a kampaní.

Vedle Ahriman's Gift, z nějž jsme dnes do screenshot sekce přidali nové obrázky, se objeví na pultech obchodů 7.listopadu i dnešní poslední dokončená hra, simulátor německé ponorky Silent Hunter II od SSI. Podobně jako Sub Command bude i tato hra zřejmě jen pro hardcore příznivce žánru, každopádně mezi její hlavní devizy bude jistě patřit možnost propojení s příbuznou hrou Destroyer Command - více informací a screenshoty zde.

jd

Nejnovější články